Evden Taşınma Duası

Hepimiz hemen hemen hayatımızın belirli kesitlerinde taşınmaya maruz kalmış, ya da belirli isteklerimiz doğrultusunda yeni bir eve taşınmaya karar vermiş olabiliriz. Evden taşınma duası, rüyada yeni eve taşınmak ve buna benze çeşitli konular hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. 

Öncelikle yeni eve taşınacak iseniz; kimse ile herhangi bir komşu, eş, dost, akraba ile küs bir şekilde ayrılmayın. Ölümlü dünyada bütün bunların değerini her ne kadar bilmesek de ölüm duygusuna yaklaştığımız an bazı şeylerin boş olduğunu anca anlıyoruz.  

sonuçta yeni evinize yeni umutlarla taşınıyorsunuz. Bu konuda umutlarınızın yitip gitmemesi için bol bol dualar, yeni evinize taşınmadan adaklar adayın. En önemlisi ayrıldığınız evden yakınınızda varsa ihtiyaç sahibi onlara yardım edin. 

Bizler bu konuda her taşınma günü bir çok olaya şahit olduğumuz için; sizlere tavsiyelerde bulunmak istedik. Aslında durum son derece açık yeni evinize huzurlu bir yaşam ile başlamak için, kalplerinizden dua, sevgi ve merhameti asla eksik etmeyin. 

En son aşama ise Bağcılar evden eve nakliyat ile taşınmak olacaktır. Bu kısım işin en huzurlu kısmıdır. Kesinlikle yukarıda saydıklarımızı uygulamanızı bir aile firması olarak önemle tavsiye ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir