Asansörlü Nakliyat

Değerli İstanbul sakinleri, asansörlü nakliyat ile ofis taşımacılığı, evden eve taşımacılık, parça eşya taşımacılığı gibi her türlü taşımacılık işlemlerinizde sizinleyiz. Semtler içinde, ilçeden ilçeye ve İstanbul çapında taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.   

Asansörlü Evden Eve Nakliyat İstanbul

İstanbul’da birçok yüksek katlı bina bulunmaktadır. Bu katlardan birinden eşya alınacak veya yerleştirilecek ise, asansörlü nakliyat işlemlerimiz de bulunaktadır. Asansörlü nakliyat fiyatları konusunda bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İsterseniz çağrı merkezimizden, isterseniz sitemizden Bağcılar asansörlü nakliyat fiyatları konusunda teklif alabilirsiniz. Katların yüksekliği, eşya sayısı, saklama ve muhafaza çalışmaları ve malzemeleri, eleman sayısı, araç kapasitesi ve sayısı, mesafe gibi özelliklere göre fiyatlarımız belirlenmektedir. Hamal yani elemanlarımızın taşıma ücreti, ücrete dahil olup, sizden sunduğumuz fiyat dışında sürekli ekstra ücret almamaktayız. Asansörlü evden eve nakliyat çalışmalarımızda sizlere diğer firmalara göre uygun rakamlar verdiğimizden emin olabilirsiniz.

Bağcılar asansörlü nakliyat olarak uygun rakamlarımız, özenli çalışmamızdan asla ve asla ödün vermemize neden değildir. Asansörtlü nakliyat hizmetlerimiz, diğer taşımacılık faaliyetlerimiz gibi sigorta kapsamındadır. Hasarların veya eşyalarda meydana gelecek sorunların sigorta kapsamında karşılandığını ekleyelim.